Facebook

Úvod > Městský úřad > Registr pohledávek (RAP)

Registr pohledávek (RAP)

 

>>>Rozhraní pro občany<<<

 

Aplikace Registr pohledávek (RAP) je komunikační rozhraní nad agendou příjmů města Jilemnice. Aplikace uživateli možňuje, po jednoznačné identifikaci jménem a heslem, získat informace o stavu svých závazků vůči městu, či o blížícím se termínu splátky. Kromě souhrnného přehledu má uživatel také k dispozici základní informace o jednotlivých případech, jako např. evidenční údaje zvolené pohledávky, přehled všech předpisů a uskutečněných plateb, či údaje nutné k provedení úhrady nedoplatku převodem z účtu včetně variabilního symbolu.

K práci s aplikací Registr pohledávek (RAP) je doporučen prohlížeč Internet Explorer verze 7 a vyšší. Pokud používáte verze prohlížeče Internet Exploreru 10 nebo 11 a zobrazí se vám oznámení, že používáte nepodporovaný typ prohlížeče, přepněte si zobrazení do kompatibilního režimu (menu Nástroje/Nastavení kompatibilního režimu, dále pak Přidat, vložit do seznamu adresu http://ginis.mesto.jilemnice.cz/).

Po prvotním přihlášení proběhne kontrola a automatické nastavení prohlížeče. Ovládání aplikace je poměrně intuitivní. V případě nejasností poslouží integrovaná nápověda nebo manuál, který je ke stažení níže.

 

Jak si uživatelský účet v Registru pohledávek (RAP) vytvořit?

K přihlášení do aplikace jsou nutné přihlašovací údaje. Jejich přidělení je podmíněno ověřením totožnosti žadatele platným průkazem totožnosti (občanský průkaz, pas). Z tohoto důvodu je získání přihlašovacích údajů možné pouze osobní návštěvou centrální pokladny na budově C, kde jsou tyto žádosti vyřizovány.

Přidělováním přihlašovacích údajů do aplikace Registr pohledávek jsou pověřeny tyto osoby:

 

Dokumenty ke stažení

ZveřejněnoDokument
01.09.2014Manuál k aplikaci Registr pohledávek (RAP) (typ: PDF, velikost: 1.12 MB)
Z důvodu nastavení aplikace jsou vybrané funkce deaktivovány.
 

velikost písma - A +

Loga projektu Projekt Zavádění CAF v Jilemnici

Projekt „Zavádění CAF v Jilemnici“ číslo: CZ.1.04/4.1.01/53.00038. Tento projekt je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Díky projektu pořídilo Město Jilemnice v roce 2011 tyto webové stránky.