Facebook

Úvod > Videodokumenty

Fórum Desatero problémů Jilemnice 2018

11.04.2018

Veřejné fórum Desatero problémů Jilemnice umožňuje občanům Jilemnice vyjádřit se k palčivým problémům města, k tomu, co v našem městě chybí, co by se mělo změnit, upravit či zajistit. Cílem tohoto fóra je spokojenost s místem, kde občané žijí a které je jejich domovem.

Výsledky řešení problémů z loňského roku prezentovali starostka města Jilemnice Jana Čechová a koordinátor Zdravého města Jilemnice Martin Šnorbert.

Poté již přišla na řadu konstruktivní diskuze u jednotlivých pracovních stolů v oblastech rozvoje a hospodářství, životního prostředí, zdravého životního stylu, sociální oblasti, vzdělání a kultury, volného času, sportu a cestovního ruchu, podnikání a zaměstnanosti, dopravy a prevence kriminality a samostatnou skupinu tvořil stůl mládeže.

Na základě této diskuze byly představeny nejpalčivější problémy města tak, jak je vidí především občané. O těchto problémech se pak hlasovalo. Nejvíce hlasů získal názor odkupu bývalé spořitelny číslo popisné 141, dále problematika cyklostezek a zlepšení kvality místních komunikací.

zpět

 

velikost písma - A +

Loga projektu Projekt Zavádění CAF v Jilemnici

Projekt „Zavádění CAF v Jilemnici“ číslo: CZ.1.04/4.1.01/53.00038. Tento projekt je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Díky projektu pořídilo Město Jilemnice v roce 2011 tyto webové stránky.